Kino Skarb – ferie 2019

Opublikowane:
Zapraszamy do kina Skarb na seanse filmowe podczas ferii! Bilety w cenie 10 zł do zakupienia w kasie kina otwartej pół godziny przed każdym seansem.
Seanse o godzinie 16.

IV Przegląd kapel i zespołów weselnych. Targi ślubne 2019

Opublikowane:

Przyjmujemy zgłoszenia:

– kapel i zespołów weselnych

-firm oferujących wszelkiego rodzaju usługi ślubne

Formularz zgłoszeniowy do pobrania karta zgłoszenia 2019

Wypełnione karty zgłoszeniowe prosimy wysłać na adres:

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu
ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec
z dopiskiem „Targi ślubne 2019”

bądź na adres mailowy: zokir@o2.pl

Więcej informacji na naszym facebooku lub pod numerem telefonu: (84) 687 26 60

Wyniki konkursu plastycznego

Opublikowane:

PROTOKÓŁ

z posiedzenia Komisji Konkursu Plastycznego

pt. „Kartka świąteczna”

organizowanego przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną

Komisja artystyczna w składzie:

1. Agnieszka Gołębiowska – artysta plastyk

2. Marek Golec – instruktor ds. plastyki Centrum Kultury

3. Edyta Sadło – dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej

po obejrzeniu 120 prac nadesłanych na konkurs postanowiła nagrodzić następujących autorów prac w poszczególnych kategoriach:

kategoria I, klasy „0”

I miejsce – Wojciech Panuciak Zwierzyniec

II miejsce – Julia Pęk Zwierzyniec

III miejsce – Maja Kmieć Zwierzyniec

Wyróżnienia: Jan Welsyng, Julia Koczułap, Julia Chechelska, Aleksandra Olejko, Lena Rugała

kategoria II, klasy I – III

I miejsce – Kuba Ożga Zwierzyniec

II miejsce – Zuzanna Dobosz Zwierzyniec

III miejsce – Krystyna Łuczycka Zwierzyniec

Wyróżnienia: Angelika Koczułap, Damian Kochmański, Pawel Rzuchowski, Wojciech Łosiewicz, Krystian Wróblewski

kategoria III, klasy IV – VI

I miejsce – Gabriela Grzyb Zwierzyniec

II miejsce – Julia Misiarz Zwierzyniec

III miejsce – Maria Welsyng Zwierzyniec

Wyróżnienia: Hanna Świerczyńska, Zuzanna Cios, Katarzyna Kowal, Jakub Hauzner, Oliwia Skowrońska, Blanka Roczeń, Karol Budzyński, Jakub Olejnik

kategoria IV, klasy VII i gimnazjalne

I miejsce – Agata Panuciak Zwierzyniec

II miejsce – Justyna Gałan Zwierzyniec

II miejsce – Kacper Kowalczyk Zwierzyniec

III miejsce – Wiktoria Padyasek Zwierzyniec

Wyróżnienia: Gabriela Kurys, Magdalena Komorowska

Przy ocenie prac kierowano się zgodnością prac z regulaminem, poziomem artystycznym i estetycznym, pomysłowością oraz wykorzystaniem różnorodnych technik i materiałów plastycznych.

Uczestnikom, a zwłaszcza zwycięzcom gratulujemy