Ogłoszenie konkursu inicjatyw lokalnych

Masz pomysł na festyn, happening, imprezę kulturalną lub warsztaty edukacyjne? Chcesz zrobić  coś ciekawego w swoim środowisku? Weź udział w Konkursie Inicjatyw, organizowanym przez Centrum Kultury w Zwierzyńcu w ramach projektu „Razem twórzmy kulturę”.

Podczas konkursu zostanie wyłonionych od 3 do 7 najciekawszych inicjatyw. Zwycięzcy otrzymają dotację na realizację swoich pomysłów – na tę część projektu Centrum Kultury w Zwierzyńcu może otrzymać wsparcie z NCK w wysokości do 22 tysięcy złotych.

Zgłoszenia inicjatyw są przyjmowane do 17 czerwca 2015 r. do godz. 10.00 w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Zwierzyńcu. Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać w siedzibie Centrum Kultury, ul. Słowackiego 2 lub pod numerem telefonu: 84 687 26 60.

Dokumenty do pobrania:

  1. Regulamin Konkursu Inicjatyw (PDF)
  2. Karta Inicjatywy (wniosek):
  3. Wykaz kosztów kwalifikowalnych (PDF)

UWAGA! Dla wszystkich osób zainteresowanych uczestnictwem w Konkursie Inicjatyw organizujemy warsztaty, podczas których pokażemy, jak prawidłowo opisać swój pomysł, uzasadnić potrzebę jego realizacji oraz jakiego rodzaju wydatki mogą być ponoszone w ramach zaplanowanych działań.

Warsztaty odbędą się 10 czerwca 2015 r. o godz. 14.00 w sali wystawowej Centrum Kultury w Zwierzyńcu, ul. Słowackiego 2. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą współtworzyć życie kulturalne naszej gminy i zrobić coś ciekawego dla swojej społeczności!


Projekt „Razem twórzmy kulturę” jest realizowany przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Zwierzyńcu dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2015”.

dkplus-icon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>